יום שני, 4 במאי 2015

בבית של מעצבת הפנים שני רינג

היום אנחנו מתארחים בביתה המעניין של שני רינג, שלמרות שהוא נמצא בלב ת"א - יש בו שלווה ייחודית.

הדיירים: שני, חגי, נבו ושומשום החתול.
גודל הבית: 100 מ"ר.
שכירות/בעלות: שכירות.
כמה זמן אתם גרים כאן: מאוגוסט 2014.
עיסוק: מעצבת פניםהפריט הכי אהוב בדירה: הקיר המונוכרומטי, הקיר מורכב מתמונות ששני קנתה בשוק הפשפשים ובהן מופיעות מספר סצינות מסרט מדע בדיוני משנות החמישים. על הקיר תלויות גם מס' צלחות מיוחדות שנקנו ממקומות שונים בעולם כמו פורטוגל, סן פרנסיסקו וניו יורק.
הפריט הכי יקר בדירה: כסאות קולנוע מעץ, שהיו שייכים לקולנוע מוגרבי המיתולוגי, עלות: 600 ש"ח.פריט DIY: עץ מלבד ששני תפרה לדירה הקודמת שלה שהייתה בהרצל בת"א. הדירה הייתה קטנה מאוד וחדר השינה הרגיש לשני כמו בית על עץ - ומאז העץ עובר עם שני :)איך היצירה משתלבת בבית: כל פינה מטופלת ויש מחשבה על כל תמונה שנתלתה, יש מחשבה לכל פריט. "אני חיה בתוך היצירה, והיצירה מעטרת אותי".מתי גילית שאת יצירתית: בערך מכיתה א' הייתי חלק מועדת קישוט, ועל אף שבמהלך השנים האלמנט הזה בחיי עומעם ורעיתי מעט בשדות זרים, החיים הובילו אותי חזרה אל תחום העיצוב. שני הייתה במסלול ללימודי כלכלה וב.א. כללי באוניברסיטת תל אביב. במהלך הלימודים יצרה תפנית וכעבור 4 שנים סיימה תואר ראשון בספרות. לאחר סיום הלימודים היא הבינה שהיא בכיוון הלא נכון עבורה, וחזרה אל המקורות שלה - לימודי המשך של הטכניון בעיצוב פנים.
תובנה מהלימודים/מהקריירה: תמיד לבוא עם ראש פתוח ואוזן קשבת, פרוייקטים יכולים לקבל תפניות מעניינות ומפתיעות. ואותו הדבר אפשר להגיד גם על הלקוחות שלי. אני מופתעת כל פעם מחדש מכמה אנשים נעימים ופתוחים יש מסביב, רק צריך לדעת כיצד לגשת אליהם.

אתן מוזמנות להיכנס לאתר של שני או לבקר בעמוד הפייסבוק שלה.

4 תגובות:

 1. בית מקסים של בחורה מקסימה. והתמוננות? יפייפיות כרגיל... במיוחד אהבתי את ההשתקפות במקסימה בראי...

  השבמחק
  תשובות
  1. איזה כיף לקרוא:) תודה קרן - וזו התמונה האהובה עלי

   מחק
 2. אביבית איזה יופי! מצטלם נהדר ומרתק לקרא

  השבמחק